53. Muž s dýmkou

Autor: Julius Lauterbach
(1873 - 1939)

Signováno vpravo dole.
Narodil se roku 1873 v Praze a zemřel 16.12. 1939 tamtéž.
Působil jako malíř a grafik v Praze a ve Splitu, kde pracoval na portrétu mladého krále Petra pro zasedací síň První Zagreb, Štědionice a tvořil přímořské krajiny. Studoval u prof. Jankla v Praze, u malíře Friedricha ve Vídni a rok pobyl na akademii v Krakově.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 37 cm, šířka: 30,5 cm, rámování: 48,2 x 41,8 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.05.2020 18:52

Dosažená cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (5)

3 300 Kč10.5.2020 17:52:00 (limit 10.5.2020 17:52:00)
3 100 Kč5.5.2020 21:55:37
2 900 Kč5.5.2020 18:11:14
2 700 Kč5.5.2020 17:59:30
2 500 Kč26.4.2020 18:56:18