Výška: 16,2 cm, šířka: 20,8 cm, rámování: 35 x 39 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.02.2024 19:39
Dosažená cena: 6 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (25)