Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 5,7 cm, šířka: 9,8 cm, rámování: 12,6 x 19,6 cm
Konec aukce: 29.05.2023 21:27
Dosažená cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč