Technika: Slepotisk
Výška: 29,5 cm, šířka: 21 cm, rámování: 48 x 38 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.07.2023 20:02
Dosažená cena: 13 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Seznam příhozů (33)