Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 20,7 cm, šířka: 14,5 cm, rámování: 45,6 x 35,5 cm
Konec aukce: 11.12.2023 20:49
Dosažená cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč