Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Slepotisk
Výška: 21,3 cm, šířka: 14,7 cm, rámování: 43 x 34,5 cm
Konec aukce: 07.11.2022 19:09
Dosažená cena: 13 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (41)