Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 30,5 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 50,3 x 42,3 cm
Konec aukce: 06.12.2022 20:24
Dosažená cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (27)