Technika: Slepotisk
Výška: 29,2 cm, šířka: 21 cm, rámování: 50 x 40 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 11.12.2023 20:11
Dosažená cena: 9 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (32)