Technika: Slepotisk
Výška: 29,5 cm, šířka: 21 cm, rámování: 48 x 38 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 30.10.2023 18:53
Dosažená cena: 10 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč