271. Ruce v pase

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Papírový reliéf, pozlaceno
Výška: 20,8 cm, šířka: 15,3 cm, rámování: 44 x 34 cm

Konec aukce: 29.05.2023 22:30

Dosažená cena: 14 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (39)

8 100 Kč27.5.2023 17:27:08
7 800 Kč27.5.2023 13:01:04 (limit 26.5.2023 10:24:17)
7 500 Kč27.5.2023 13:01:03
7 200 Kč26.5.2023 10:24:17 (limit 26.5.2023 10:24:17)
6 900 Kč18.5.2023 16:57:13
6 800 Kč18.5.2023 16:57:13 (limit 16.5.2023 07:46:01)
6 600 Kč18.5.2023 16:57:09 (limit 16.5.2023 07:46:01)
6 300 Kč18.5.2023 16:57:09
6 000 Kč18.5.2023 16:57:05 (limit 16.5.2023 07:46:01)
5 700 Kč18.5.2023 16:57:05
5 400 Kč18.5.2023 16:56:59 (limit 16.5.2023 07:46:01)
5 100 Kč18.5.2023 16:56:59 (limit 18.5.2023 16:56:59)
3 700 Kč18.5.2023 16:56:46 (limit 16.5.2023 07:46:01)
3 500 Kč18.5.2023 16:56:46
3 300 Kč18.5.2023 16:56:43 (limit 16.5.2023 07:46:01)