Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Papírový reliéf, pozlaceno
Výška: 20,8 cm, šířka: 15,3 cm, rámování: 44 x 34 cm
Konec aukce: 29.05.2023 22:30
Dosažená cena: 14 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (39)