Zlacený reliéfní tisk. Originál.
Technika: Slepotisk
Výška: 31,5 cm, šířka: 22,5 cm, rámování: 55,5 x 45,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 23:20
Dosažená cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (26)