Signováno tužkou vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 20,6 cm, šířka: 15 cm, rámování: 43 x 33 cm
Konec aukce: 07.11.2022 22:02
Dosažená cena: 12 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč