227. Anděl

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Technika: Papírový reliéf, pozlaceno
Výška: 16,5 cm, šířka: 21 cm, rámování: 34,3 x 44,2 cm

Konec aukce: 20.03.2023 21:51

Dosažená cena: 18 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (36)

3 200 Kč3.3.2023 00:39:32
3 000 Kč2.3.2023 12:42:20
2 800 Kč26.2.2023 21:09:17
2 600 Kč26.2.2023 16:51:48
2 400 Kč25.2.2023 17:39:22
2 200 Kč22.2.2023 23:36:03