Technika: Papírový reliéf, pozlaceno
Výška: 16,5 cm, šířka: 21 cm, rámování: 34,3 x 44,2 cm
Konec aukce: 20.03.2023 21:51
Dosažená cena: 18 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč