227. Anděl

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Technika: Papírový reliéf, pozlaceno
Výška: 16,5 cm, šířka: 21 cm, rámování: 34,3 x 44,2 cm

Konec aukce: 20.03.2023 21:51

Dosažená cena: 18 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (36)

10 000 Kč18.3.2023 18:13:13 (limit 17.3.2023 11:53:27)
9 800 Kč18.3.2023 18:13:05 (limit 17.3.2023 11:53:27)
9 500 Kč18.3.2023 18:13:05
9 200 Kč17.3.2023 11:53:27 (limit 17.3.2023 11:53:27)
8 900 Kč16.3.2023 11:49:38
7 100 Kč16.3.2023 11:49:38 (limit 10.3.2023 21:55:37)
6 900 Kč16.3.2023 11:49:03 (limit 10.3.2023 21:55:37)
6 600 Kč16.3.2023 11:49:03
4 600 Kč16.3.2023 11:48:43 (limit 10.3.2023 21:55:37)
4 400 Kč16.3.2023 11:48:43
4 200 Kč10.3.2023 21:55:37 (limit 10.3.2023 21:55:37)
4 000 Kč9.3.2023 22:37:39
3 800 Kč9.3.2023 21:20:28
3 600 Kč8.3.2023 18:59:01
3 400 Kč3.3.2023 20:33:43