205. Dívka

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, autorský tisk
Technika: Slepotisk
Výška: 21 cm, šířka: 15,2 cm, rámování: 37 x 31 cm

Konec aukce: 06.04.2022 21:31

Dosažená cena: 16 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Seznam příhozů (33)

16 100 Kč6.4.2022 21:26:35 (limit 20.3.2022 08:41:31)
15 600 Kč6.4.2022 21:26:35
15 100 Kč6.4.2022 21:22:13 (limit 20.3.2022 08:41:31)
14 600 Kč6.4.2022 21:22:13
14 100 Kč6.4.2022 21:20:16 (limit 20.3.2022 08:41:31)
13 600 Kč6.4.2022 21:20:15
13 100 Kč6.4.2022 16:42:34 (limit 20.3.2022 08:41:31)
12 600 Kč6.4.2022 16:42:34
12 100 Kč6.4.2022 16:42:30 (limit 20.3.2022 08:41:31)
11 600 Kč6.4.2022 16:42:30
11 100 Kč6.4.2022 16:42:26 (limit 20.3.2022 08:41:31)
10 600 Kč6.4.2022 16:42:26
10 100 Kč6.4.2022 16:42:20 (limit 20.3.2022 08:41:31)
9 800 Kč6.4.2022 16:42:20
9 500 Kč6.4.2022 16:42:17 (limit 20.3.2022 08:41:31)