Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, autorský tisk
Technika: Slepotisk
Výška: 21 cm, šířka: 15,2 cm, rámování: 37 x 31 cm
Konec aukce: 06.04.2022 21:31
Dosažená cena: 16 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 100 Kč