Signováno tužkou vpravo dole, papírový reliéf, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Slepotisk
Výška: 21 cm, šířka: 15 cm, rámování: 47,8 x 37,8 cm
Konec aukce: 05.09.2022 20:46
Dosažená cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč