167. Thámar

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno tužkou vpravo dole, papírový reliéf, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Slepotisk
Výška: 21 cm, šířka: 15 cm, rámování: 47,8 x 37,8 cm

Konec aukce: 05.09.2022 20:46

Dosažená cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (35)

8 750 Kč5.9.2022 17:51:31
8 450 Kč5.9.2022 17:51:28 (limit 5.9.2022 16:12:36)
8 150 Kč5.9.2022 17:51:28
7 850 Kč5.9.2022 17:51:25 (limit 5.9.2022 16:12:36)
7 550 Kč5.9.2022 17:51:25
7 250 Kč5.9.2022 16:12:36 (limit 5.9.2022 16:12:36)
6 950 Kč5.9.2022 16:12:36 (limit 29.8.2022 10:40:19)
6 500 Kč29.8.2022 12:41:07 (limit 29.8.2022 10:40:19)
6 200 Kč29.8.2022 12:41:07
5 900 Kč29.8.2022 10:40:19 (limit 29.8.2022 10:40:19)
5 600 Kč28.8.2022 09:54:01
5 300 Kč25.8.2022 00:07:22
5 000 Kč25.8.2022 00:07:18 (limit 24.8.2022 18:09:08)
4 800 Kč25.8.2022 00:07:18
4 600 Kč24.8.2022 18:09:08 (limit 24.8.2022 18:09:08)