16. Ruce

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Kategorie: Předměty z kovů

Signováno na zadní straně, částečně zlaceno, přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek.
Technika: Cínový reliéf
Výška: 17,2 cm, šířka: 15,5 cm

Konec aukce: 15.01.2024 19:52

Dosažená cena: 53 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (81)

30 000 Kč10.1.2024 20:47:10
29 500 Kč10.1.2024 20:47:05 (limit 7.1.2024 14:53:32)
29 000 Kč10.1.2024 20:47:05
28 500 Kč10.1.2024 20:47:00 (limit 7.1.2024 14:53:32)
28 000 Kč10.1.2024 20:47:00
27 500 Kč10.1.2024 20:46:50 (limit 7.1.2024 14:53:32)
27 000 Kč10.1.2024 20:46:50
26 500 Kč10.1.2024 17:27:59 (limit 7.1.2024 14:53:32)
26 000 Kč10.1.2024 17:27:59
25 500 Kč10.1.2024 17:27:57 (limit 7.1.2024 14:53:32)
25 000 Kč10.1.2024 17:27:57
24 500 Kč10.1.2024 17:27:54 (limit 7.1.2024 14:53:32)
24 000 Kč10.1.2024 17:27:54
23 500 Kč10.1.2024 17:27:51 (limit 7.1.2024 14:53:32)
23 000 Kč10.1.2024 17:27:51