Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Slepotisk
Výška: 18,6 cm, šířka: 14,2 cm, rámování: 47 x 39,8 cm
Konec aukce: 09.05.2022 18:19
Dosažená cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (53)