16. Eva a had

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Slepotisk
Výška: 18,6 cm, šířka: 14,2 cm, rámování: 47 x 39,8 cm

Konec aukce: 09.05.2022 18:19

Dosažená cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (53)

10 200 Kč9.5.2022 17:54:37 (limit 9.5.2022 17:54:37)
9 900 Kč9.5.2022 14:49:05
9 600 Kč9.5.2022 14:26:59
9 300 Kč9.5.2022 13:00:26
9 000 Kč9.5.2022 13:00:24 (limit 23.4.2022 16:45:16)
9 000 Kč9.5.2022 13:00:24
8 700 Kč9.5.2022 13:00:21 (limit 23.4.2022 16:45:16)
8 400 Kč9.5.2022 13:00:21
8 100 Kč9.5.2022 13:00:19 (limit 23.4.2022 16:45:16)
7 800 Kč9.5.2022 13:00:19
7 500 Kč9.5.2022 13:00:17 (limit 23.4.2022 16:45:16)
7 200 Kč9.5.2022 13:00:17
6 900 Kč9.5.2022 13:00:14 (limit 23.4.2022 16:45:16)
6 600 Kč9.5.2022 13:00:14
6 300 Kč9.5.2022 09:26:08 (limit 23.4.2022 16:45:16)