138. Josef s ratolestí

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno.
Malý reliéfní tisk Olabrama Zoubka Josef s ratolestí patří k vyhledávaným tiskům . Znázorňuje mužskou postavu Josefa, který nabízí ratolest.
Garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Slepotisk
Výška: 21 cm, šířka: 15 cm, rámování: 34 x 27,3 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 13.06.2022 20:22

Dosažená cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (30)

8 280 Kč29.5.2022 00:05:20 (limit 25.5.2022 19:35:41)
7 980 Kč29.5.2022 00:05:19
7 680 Kč29.5.2022 00:05:15 (limit 25.5.2022 19:35:41)
7 380 Kč29.5.2022 00:05:15
7 080 Kč29.5.2022 00:05:12 (limit 25.5.2022 19:35:41)
6 780 Kč29.5.2022 00:05:12
6 480 Kč29.5.2022 00:05:09 (limit 25.5.2022 19:35:41)
6 180 Kč29.5.2022 00:05:09
5 880 Kč29.5.2022 00:05:02 (limit 25.5.2022 19:35:41)
5 580 Kč29.5.2022 00:05:02 (limit 29.5.2022 00:05:02)
3 800 Kč28.5.2022 21:32:09 (limit 25.5.2022 19:35:41)
3 600 Kč28.5.2022 21:32:09
3 400 Kč28.5.2022 17:19:03 (limit 25.5.2022 19:35:41)
3 200 Kč28.5.2022 17:19:03
3 000 Kč25.5.2022 19:35:41 (limit 25.5.2022 19:35:41)