126. Dívka

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno tužkou vpravo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 38,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 54 x 37,8 cm

Konec aukce: 06.12.2022 21:48

Dosažená cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (56)

5 900 Kč4.12.2022 21:30:05 (limit 4.12.2022 21:30:05)
5 600 Kč3.12.2022 22:42:45
5 300 Kč3.12.2022 20:33:06
5 000 Kč28.11.2022 21:53:46
4 800 Kč26.11.2022 17:03:31
4 600 Kč25.11.2022 07:12:28
3 600 Kč24.11.2022 13:22:26
3 400 Kč16.11.2022 11:46:46
3 200 Kč16.11.2022 11:46:43 (limit 16.11.2022 07:19:26)
3 200 Kč16.11.2022 11:46:43
3 000 Kč16.11.2022 07:19:22