Signováno tužkou vpravo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 38,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 54 x 37,8 cm
Konec aukce: 06.12.2022 21:48
Dosažená cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (56)