Technika: Slepotisk
Výška: 29,2 cm, šířka: 20,7 cm, rámování: 50 x 40 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.07.2023 20:02
Dosažená cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Seznam příhozů (43)