12. Ruce

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Slepotisk
Výška: 21,3 cm, šířka: 15 cm, rámování: 35,7 x 28,7 cm

Konec aukce: 24.04.2023 18:23

Dosažená cena: 15 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (43)

15 700 Kč24.4.2023 18:18:29
15 200 Kč24.4.2023 18:13:42
14 700 Kč24.4.2023 18:11:07
14 200 Kč24.4.2023 18:10:02
13 700 Kč24.4.2023 18:09:52
13 200 Kč24.4.2023 18:08:36
12 700 Kč24.4.2023 18:08:28
12 200 Kč24.4.2023 18:07:35
11 700 Kč24.4.2023 18:07:24
11 200 Kč24.4.2023 18:06:46
10 700 Kč24.4.2023 18:06:38
10 200 Kč24.4.2023 18:05:43
9 900 Kč24.4.2023 18:05:11
9 600 Kč24.4.2023 18:04:38
9 300 Kč24.4.2023 18:04:26