Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Slepotisk
Výška: 21,3 cm, šířka: 15 cm, rámování: 35,7 x 28,7 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:23
Dosažená cena: 15 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (43)