12. Ruce

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Slepotisk
Výška: 21,3 cm, šířka: 15 cm, rámování: 35,7 x 28,7 cm

Konec aukce: 24.04.2023 18:23

Dosažená cena: 15 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (43)

9 000 Kč24.4.2023 17:19:55
8 700 Kč23.4.2023 18:41:08
8 400 Kč23.4.2023 12:38:01
8 100 Kč15.4.2023 20:53:28
7 800 Kč14.4.2023 09:18:03
7 500 Kč13.4.2023 15:49:26
7 200 Kč11.4.2023 02:16:59
6 900 Kč8.4.2023 20:28:50
6 600 Kč8.4.2023 14:53:30
6 300 Kč8.4.2023 09:29:30
6 000 Kč5.4.2023 22:11:36
5 700 Kč4.4.2023 15:43:12
5 400 Kč3.4.2023 22:53:25
5 100 Kč28.3.2023 21:03:25
5 000 Kč28.3.2023 21:03:25 (limit 25.3.2023 16:04:20)