Signováno vpravo dole, zaskleno, originál.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 44,7 cm, šířka: 42 cm, rámování: 61,5 x 58 cm
Konec aukce: 06.05.2024 19:22
Dosažená cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (52)