Signováno tužkou vpravo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 32,7 cm, šířka: 24 cm, rámování: 50 x 38 cm
Konec aukce: 06.12.2022 21:24
Dosažená cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč