Technika: Kresba
Výška: 43 cm, šířka: 32 cm, rámování: 64,2 x 51,3 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 21:10
Dosažená cena: 8 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč