Narodil se 24. 5. 1907 v Ratajích u Kroměříže. Malíř v Kroměříži. Studoval na české technice v Praze obor architektury a pozemního stavitelství, poté na akademii výtvarného umění v Praze u prof. Obrovského do roku 1935. Studijní cesta do Francie v roce 1937.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 39,5 x 49,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 07.06.2021 20:33
Dosažená cena: 7 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč