118. Pozlovice

Autor: Oldřich Zezula
(1907)

Signováno PD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 40,5 x 55,5 cm

Konec aukce: 02.03.2026 19:57

Aktuální cena: 1 500 Kč

Zbývá: 4d 7h 10m 35s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč