Signováno PD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 40,5 x 55,5 cm
Konec aukce: 02.03.2026 19:57
Aktuální cena: 1 500 Kč
Zbývá: 4d 7h 10m 35s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč