31. Střechy v noci

Autor: Adolf Zábranský
(1909)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 45 cm, šířka: 60,7 cm, rámování: 79 x 92 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 18:39

Dosažená cena: 13 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (40)

13 600 Kč17.1.2022 18:34:20 (limit 15.1.2022 12:51:56)
13 100 Kč17.1.2022 18:34:20
12 600 Kč17.1.2022 18:31:12 (limit 15.1.2022 12:51:56)
12 100 Kč17.1.2022 18:31:12
11 100 Kč17.1.2022 18:27:39 (limit 15.1.2022 12:51:56)
10 600 Kč17.1.2022 18:27:39
10 100 Kč17.1.2022 17:56:34 (limit 15.1.2022 12:51:56)
9 800 Kč17.1.2022 17:56:34
9 500 Kč17.1.2022 17:56:31 (limit 15.1.2022 12:51:56)
9 200 Kč17.1.2022 17:56:31
8 900 Kč17.1.2022 15:21:11 (limit 15.1.2022 12:51:56)
8 600 Kč17.1.2022 15:21:11
8 300 Kč17.1.2022 10:31:47 (limit 15.1.2022 12:51:56)
8 000 Kč17.1.2022 10:31:47
7 700 Kč17.1.2022 10:31:37 (limit 15.1.2022 12:51:56)