31. Střechy v noci

Autor: Adolf Zábranský
(1909)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 45 cm, šířka: 60,7 cm, rámování: 79 x 92 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 18:39

Dosažená cena: 13 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (40)

3 600 Kč28.12.2021 21:50:36
3 400 Kč25.12.2021 21:28:15
3 200 Kč25.12.2021 16:31:51
3 000 Kč25.12.2021 16:31:48 (limit 25.12.2021 14:46:59)
2 800 Kč25.12.2021 16:31:48
2 600 Kč25.12.2021 16:31:44 (limit 25.12.2021 14:46:59)
2 400 Kč25.12.2021 16:31:44
2 200 Kč25.12.2021 14:46:59 (limit 25.12.2021 14:46:59)
2 000 Kč25.12.2021 12:53:50
1 800 Kč18.12.2021 16:25:14