Technika: Olej na kartonu
Výška: 45 cm, šířka: 60,7 cm, rámování: 79 x 92 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 18:39
Dosažená cena: 13 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (40)