Technika: Barevná litografie
Výška: 32 cm, šířka: 19,5 cm, rámování: 49,5 x 35 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.09.2024 19:02
Dosažená cena: 4 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč