35. Muž a žena

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936)

Technika: Kresba tuší
Výška: 37 cm, šířka: 26 cm, rámování: 57 x 42 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:34

Dosažená cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (3)

2 200 Kč26.11.2025 16:17:36
2 000 Kč20.11.2025 07:55:26
1 800 Kč9.11.2025 10:49:17