20. Dívky

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936)

(*2.9.1936) -
Malíř, grafik, ilustrátor.
Signováno uprostřed dole, zaskleno
Výška: 39 cm, šířka: 28,5 cm, rámování: 60,5 x 49 cm

Konec aukce: 01.03.2021 18:19

Dosažená cena: 46 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (62)

46 000 Kč1.3.2021 06:28:44
45 500 Kč28.2.2021 22:25:00
45 000 Kč28.2.2021 22:24:28 (limit 23.2.2021 17:26:51)
44 500 Kč28.2.2021 22:24:28
44 000 Kč28.2.2021 22:24:24 (limit 23.2.2021 17:26:51)
43 500 Kč28.2.2021 22:24:24
43 000 Kč28.2.2021 22:24:20 (limit 23.2.2021 17:26:51)
42 500 Kč28.2.2021 22:24:20
42 000 Kč28.2.2021 22:24:12 (limit 23.2.2021 17:26:51)
41 500 Kč28.2.2021 22:24:12
41 000 Kč28.2.2021 22:24:01 (limit 23.2.2021 17:26:51)
40 500 Kč28.2.2021 22:24:01
40 000 Kč28.2.2021 22:23:57 (limit 23.2.2021 17:26:51)
39 500 Kč28.2.2021 22:23:57
39 000 Kč28.2.2021 22:23:53 (limit 23.2.2021 17:26:51)