(*2.9.1936) -
Malíř, grafik, ilustrátor.
Signováno uprostřed dole, zaskleno
Malíř, grafik, ilustrátor.
Výška: 39 cm, šířka: 28,5 cm, rámování: 60,5 x 49 cm
Konec aukce: 01.03.2021 18:19
Dosažená cena: 46 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (62)