20. Dívky

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936)

(*2.9.1936) -
Malíř, grafik, ilustrátor.
Signováno uprostřed dole, zaskleno
Výška: 39 cm, šířka: 28,5 cm, rámování: 60,5 x 49 cm

Konec aukce: 01.03.2021 18:19

Dosažená cena: 46 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (62)

2 400 Kč1.2.2021 14:06:41
2 200 Kč31.1.2021 15:15:46 (limit 31.1.2021 15:15:46)