20. Dívky

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936)

(*2.9.1936) -
Malíř, grafik, ilustrátor.
Signováno uprostřed dole, zaskleno
Výška: 39 cm, šířka: 28,5 cm, rámování: 60,5 x 49 cm

Konec aukce: 01.03.2021 18:19

Dosažená cena: 46 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (62)

20 000 Kč8.2.2021 10:07:47 (limit 7.2.2021 18:17:50)
15 500 Kč8.2.2021 10:07:21 (limit 7.2.2021 18:17:50)
15 000 Kč8.2.2021 10:07:21 (limit 8.2.2021 10:07:21)
9 200 Kč7.2.2021 17:32:50 (limit 3.2.2021 15:32:22)
8 900 Kč7.2.2021 17:32:50
8 600 Kč7.2.2021 17:32:47 (limit 3.2.2021 15:32:22)
8 300 Kč7.2.2021 17:32:47
8 000 Kč6.2.2021 16:42:26 (limit 3.2.2021 15:32:22)
7 700 Kč6.2.2021 16:42:26
7 400 Kč6.2.2021 16:42:14 (limit 3.2.2021 15:32:22)
7 100 Kč6.2.2021 16:42:14
6 800 Kč6.2.2021 16:42:11 (limit 3.2.2021 15:32:22)
6 500 Kč6.2.2021 16:42:11
6 200 Kč6.2.2021 16:42:09 (limit 3.2.2021 15:32:22)
5 900 Kč6.2.2021 16:42:09