20. Dívky

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936)

(*2.9.1936) -
Malíř, grafik, ilustrátor.
Signováno uprostřed dole, zaskleno
Výška: 39 cm, šířka: 28,5 cm, rámování: 60,5 x 49 cm

Konec aukce: 01.03.2021 18:19

Dosažená cena: 46 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (62)

38 500 Kč28.2.2021 22:23:53
38 000 Kč28.2.2021 22:23:48 (limit 23.2.2021 17:26:51)
37 500 Kč28.2.2021 22:23:48
37 000 Kč28.2.2021 22:23:43 (limit 23.2.2021 17:26:51)
36 500 Kč28.2.2021 22:23:43
36 000 Kč23.2.2021 11:04:02 (limit 23.2.2021 11:04:02)
35 500 Kč23.2.2021 11:04:02 (limit 23.2.2021 10:12:03)
30 500 Kč23.2.2021 10:12:03 (limit 23.2.2021 10:12:03)
30 000 Kč23.2.2021 10:09:27 (limit 8.2.2021 10:25:36)
30 000 Kč23.2.2021 10:09:27 (limit 23.2.2021 10:09:27)
22 500 Kč10.2.2021 16:26:56 (limit 8.2.2021 10:25:36)
22 000 Kč10.2.2021 16:26:56
21 500 Kč8.2.2021 10:25:36 (limit 8.2.2021 10:25:36)
21 000 Kč8.2.2021 10:25:36 (limit 8.2.2021 10:07:47)
20 500 Kč8.2.2021 10:07:47 (limit 8.2.2021 10:07:47)