(*2.9.1936) -
Malíř, grafik, ilustrátor.
Signováno uprostřed dole, zaskleno, mírné původní oděrky na malbě
Malíř, grafik, ilustrátor.
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 54 x 44,3 cm
Konec aukce: 19.10.2020 18:14
Dosažená cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (56)