110. Matoucí název

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936)

Signováno vlevo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na lepence
Výška: 31,5 cm, šířka: 40,5 cm, rámování: 46 x 55,3 cm

Konec aukce: 05.12.2022 21:30

Dosažená cena: 69 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (95)

69 000 Kč5.12.2022 21:25:35
68 000 Kč5.12.2022 21:21:36
67 000 Kč5.12.2022 21:19:22
66 000 Kč5.12.2022 21:17:54
65 000 Kč5.12.2022 21:16:28
64 000 Kč5.12.2022 21:15:20
63 000 Kč5.12.2022 21:11:11
62 000 Kč5.12.2022 21:11:08 (limit 5.12.2022 21:10:31)
62 000 Kč5.12.2022 21:11:08
61 000 Kč5.12.2022 21:10:31 (limit 5.12.2022 21:10:31)
60 000 Kč5.12.2022 21:10:31 (limit 5.12.2022 21:06:33)
58 000 Kč5.12.2022 21:06:27
57 000 Kč5.12.2022 21:05:22
56 000 Kč5.12.2022 16:03:11
55 000 Kč5.12.2022 16:03:09 (limit 4.12.2022 21:54:06)