Signováno vlevo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na lepence
Výška: 31,5 cm, šířka: 40,5 cm, rámování: 46 x 55,3 cm
Konec aukce: 05.12.2022 21:30
Dosažená cena: 69 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (95)