110. Matoucí název

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936)

Signováno vlevo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na lepence
Výška: 31,5 cm, šířka: 40,5 cm, rámování: 46 x 55,3 cm

Konec aukce: 05.12.2022 21:30

Dosažená cena: 69 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (95)

55 000 Kč5.12.2022 16:03:09
54 000 Kč5.12.2022 16:03:05 (limit 4.12.2022 21:54:06)
53 000 Kč5.12.2022 16:03:05
52 000 Kč5.12.2022 16:03:02 (limit 4.12.2022 21:54:06)
51 000 Kč5.12.2022 16:03:02
50 000 Kč5.12.2022 16:03:00 (limit 4.12.2022 21:54:06)
49 500 Kč5.12.2022 16:03:00
49 000 Kč5.12.2022 16:02:57 (limit 4.12.2022 21:54:06)
48 500 Kč5.12.2022 16:02:57
48 000 Kč5.12.2022 16:02:52 (limit 4.12.2022 21:54:06)
47 500 Kč5.12.2022 16:02:52
47 000 Kč5.12.2022 16:02:49 (limit 4.12.2022 21:54:06)
46 500 Kč5.12.2022 16:02:49
46 000 Kč4.12.2022 21:54:00
45 500 Kč29.11.2022 17:34:37