Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně fixovaný na kartonu
Výška: 56,5 cm, šířka: 38,5 cm, rámování: 69 x 51 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:57
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (3)
| 5 600 Kč | 9.12.2025 18:52:51 (limit 9.12.2025 15:12:22) |
| 5 300 Kč | 9.12.2025 18:52:51 |
| 5 000 Kč | 9.12.2025 15:12:22 (limit 9.12.2025 15:12:22) |