Signováno dole na levé straně, zaskleno, lem místy ploškozený
Výška: 38 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 51,7 x 35,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Konec aukce: 09.05.2022 18:59
Dosažená cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (8)
| 2 900 Kč | 9.5.2022 18:28:46 (limit 9.5.2022 15:23:51) |
| 2 700 Kč | 9.5.2022 18:28:46 |
| 2 500 Kč | 9.5.2022 18:16:05 (limit 9.5.2022 15:23:51) |
| 2 300 Kč | 9.5.2022 18:16:05 |
| 2 100 Kč | 9.5.2022 15:23:51 (limit 9.5.2022 15:23:51) |
| 1 900 Kč | 4.5.2022 16:11:11 |
| 1 700 Kč | 4.5.2022 16:09:51 |
| 1 500 Kč | 11.4.2022 17:15:42 |