91. Sedm stromů

Autor: Josef Velčovský
(1945)

Josef Velčovský
Narodil se 7. 10. 1945 ve Václavovicích u Frýdku.
Studoval užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u prof. V. Hrocha, J. Blažka, J. Jaška a K. Hofmana na SUPŠ v Uherském Hradišti, ateliér monumentální malby u prof. K. Součka na AVU v Praze a u S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži. Byl na stáži v Bretagni a Provenci. Věnuje se volné grafice, kresbě, knižní i časopisecké ilustraci a malbě, kde navázal na tradice české imaginativní malby.
Technika: Olej na desce
Výška: 22 cm, šířka: 27 cm, rámování: 36,5 x 41,7 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 11.10.2021 19:43

Dosažená cena: 60 110 Kč

Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Seznam příhozů (118)

5 000 Kč21.9.2021 18:01:16 (limit 19.9.2021 20:24:02)
4 800 Kč21.9.2021 18:01:16
4 600 Kč21.9.2021 18:01:13 (limit 19.9.2021 20:24:02)
4 400 Kč21.9.2021 18:01:13
4 200 Kč21.9.2021 18:01:10 (limit 19.9.2021 20:24:02)
4 000 Kč21.9.2021 18:01:10
3 800 Kč21.9.2021 18:01:01 (limit 19.9.2021 20:24:02)
3 600 Kč21.9.2021 18:01:01
3 400 Kč21.9.2021 18:00:59 (limit 19.9.2021 20:24:02)
3 200 Kč21.9.2021 18:00:59
3 000 Kč21.9.2021 18:00:56 (limit 19.9.2021 20:24:02)
2 800 Kč21.9.2021 18:00:56
2 600 Kč19.9.2021 20:24:02 (limit 19.9.2021 20:24:02)