Pavel Vácha, sochař, malíř a medailér. Rodák ze Zlína, kde už v dětství mu učaroval svět filmových ateliérů, tedy prostředí, v němž vznikaly oceňované snímky Karla Zemana, Hermíny Tyrlové a dalších autorů.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 59,5 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 60 x 50 cm
Konec aukce: 11.10.2021 19:37
Dosažená cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč