25. Koně a chlapec

Autor: Ludvík Vacátko
(1873)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 54 cm, šířka: 87 cm, rámování: 74 x 102,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.11.2022 18:45

Dosažená cena: 32 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (72)

25 100 Kč7.11.2022 18:30:11
24 600 Kč7.11.2022 18:30:02
24 100 Kč7.11.2022 18:29:38
23 600 Kč7.11.2022 18:29:26
23 100 Kč7.11.2022 18:29:07
22 600 Kč7.11.2022 18:26:04
22 100 Kč7.11.2022 18:25:42
21 600 Kč7.11.2022 18:25:13
21 100 Kč7.11.2022 18:25:01
20 600 Kč7.11.2022 18:24:26
20 100 Kč7.11.2022 18:23:58
19 600 Kč7.11.2022 18:23:37
19 100 Kč7.11.2022 18:23:20
18 600 Kč7.11.2022 18:22:42
18 100 Kč7.11.2022 18:21:22