Technika: Olej na plátně
Výška: 89 cm, šířka: 89 cm, rámování: 116 x 116 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.12.2022 20:28
Dosažená cena: 93 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (134)